Jak odczynić urok?

Niby nic się nie stało, a „marniejesz w oczach”, nie masz sił, nie układa ci się w życiu zawodowym i prywatnym. Czy prześladuje cię pech? A może ktoś rzucił na ciebie urok?

Sposobów na odczynienie uroku jest wiele. Możesz zrobić listę „wrogów”: których skrzywdziłeś, którzy cię nie lubią i cię skrzywdzili, a następnie poproś ich o wybaczenie i sam im wybacz. Możesz także skorzystać z tych nietypowych metod. Natrzyj jajkiem całe ciało, po czym rozbij skorupkę, wrzuć jajko do szklanki z wodą i zakop głęboko w ziemi. Niemniej znanymi metodami są oczyszczająca kąpiel z ziołami: bazylią, krwawnikiem, rutą, kminkiem i rozmarynem oraz wymiatanie zła miotełką z gałązek brzozy lub jałowca, przesuwając ją od głowy do stóp. Po tym zabiegu należy spalić miotełkę, a popiół rozsypać na rozstaju dróg.

Gdy odczynisz urok, chroń się. Skorzystaj z porad prababek:

– Noś kamień górski oczyszczony i bursztyny.
– Machaj ręką osobie odjeżdżającej – ugłaskasz ewentualnego pecha w podróży.
– Módl się i baw – z pełnym emocjonalnych zaangażowaniem.
– Przyczep dzieciom do wózka czerwoną wstążeczkę.

Powyższe porady zasięgnęłam z przepięknie wydanego, nowego CzaroMarownika 2014. Ale gdy weszłam na stronę wydawnictwa Illuminatio, które użycza mi książki, okazało się, że niedługo ukaże się książka „Czy rzucono na ciebie urok?” z przykuwającą wzrok okładką 🙂 Dawno nie widziałam czegoś równie mrocznego, od czego ciarki po plecach zaczęły mi biegać jak stado rozwydrzonych mrówek, a niektóre raz po raz robiły małe ukłucia, jak szpileczki z okładki 😉

Popatrzcie sami 🙂

 

Reklamy
By nastoletniaczarownica Posted in MAGIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s