DUCHOWE NAUKI AWATARÓW!

Wielkość i przywilej bycia człowiekiem pozwalają nam na zadawanie samym sobie pytań o naszą tożsamość. Odkrywanie tego, że nie jesteśmy naszym ciałem fizycznym, lecz atmanem – istotą wieczną, świadomą, radosną i świętą, jest jednym z kluczy do tego, co jest nazywane wyzwoleniem – mokszą. Wzbicie się ponad utożsamianie z ciałem materialnym daje nam możliwość powrotu do naszego prawdziwego domu – Wymiaru Transcendentalnego – a także naszej prawdziwej natury – atmana.

Trudność bycia człowiekiem polega natomiast na tym, że po milionach wcześniejszych wcieleń po raz pierwszy dysponujemy własnym, niezależnym umysłem. Z racji tego, że możemy dzięki niemu świadomie (lub przez przypadek) występować przeciwko Prawom Przyrody, stajemy się moralnie odpowiedzialni za wszystkie działania, które podejmujemy w zgodzie z naszą wolną wolą. Mamy tu do czynienia z prawem przyczyny i skutku – karmą.

Pamiętajmy jednak, że w owym trudzie bycia człowiekiem, w wypełnianiu karmy i osiąganiu mokszy, nie jesteśmy sami. Prezentuję Wam zbiór nauk wielkich Awatarów – Istot Najwyższych, które zstępują do wymiaru ziemskiego, by na powrót przywrócić nam równowagę. Owe nauki lśnią na kartach książki „Duchowe nauki Awatarów”, autorstwa posłańca Awatarów Jeffreya Armstronga. Z niej dowiemy się, jak wrócić do naszego prawdziwego domu, do świata wypełnionego miłością, pięknem, światłością i prawdą.

W „Duchowych naukach Awatarów” odnajdziemy nie tylko wspaniałe opowieści z największych eposów – Ramajany i Mahabharaty czy przekazów od Boskich Istot. To także zbiór praktycznych medytacji i ćwiczeń, rezonujących z najwyższą mądrością Awatarów. Dzięki nim uwolnimy się od wszelkiej materii i ograniczeń świata fizycznego i postanowimy cieszyć się wiecznie kreatywną, miłującą wolnością. Niniejsza książka to wezwanie do zwrócenia uwagi na przesłanie Awatarów i dewów. To głos Najwyższej Inteligencji, który pozwoli nam na połączenie z Transcendentalnym Źródłem naszej prawdziwej jaźni. Gdy go wysłuchamy, wróci nam pamięć o tym, co zapomniane, i wiara w to, co utracone.

 Jeffrey Armstrong, Duchowe nauki Awatarów, wyd. Illuminatio

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s