BUTELKA CZAROWNICY!

Sierpniowa pełnia Księżyca nosi nazwę Pełni Księżyca Jesiotrów, gdyż w tym czasie  łatwo jest złowić ten gatunek ryby. Zwana jest także Księżycem Jęczmiennym, a jej energie powiązane są z hojnością i zbiorami.

By skorzystać ze sprzyjających mocy zapewniających dostatek, spróbuj wykonać butelkę czarownicy. Butelka czarownicy jest starą formą magii. To dosłownie butelka lub słoik ze szkła wypełniony ziołami, kamykami, odłamkami szkła lub innymi przedmiotami, której zadaniem jest chronienie ciebie lub dowolnego miejsca. Często zakopuje się ją w ziemi, umieszcza na parapecie lub ukrywa w niewidocznym miejscu w domu. Możesz użyć jej też w magii kuchennej.

By chronić wszystkich domowników przed głodem i niedostatkiem, napełnij czysty słoik lucerną i włóż go do szafki z jedzeniem. Aby wykonać butelkę czarownicy, która ochroni twoje jedzenie przed zanieczyszczeniem i zarazkami, włóż do słoika trzy szpilki, trzy igły i trzy gwoździe. Zapal czerwoną świecę. Następnie napełnij słoik solą, zakręć mocno i potrząśnij energicznie dziewięć razy. Pokrop zamknięcie słoika czerwonym woskiem i postaw go w szafce kuchennej tak,by nikt go nie widział. Butelka czarownicy jest twoim zaklęciem zamkniętym w szkle, które działać będzie do czasu, aż jej nie wyrzucisz.

 *CzaroMarownik 2013, wyd. Illuminatio

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s