ZAKLĘCIE EGZAMINACYJNE!

Oto specjalne zaklęcie dla KAŻDEGO MATURZYSTY! Ale pamiętaj, to zaklęcie nie pomoże, jeśli nie będziesz pracować i w oczach Wszechświata nie zasłużysz na dobrą ocenę:) Skorzystaj z niego raczej po to, by dodać sobie pewności siebie i obniżyć poziom stresu przed egzaminem.

Wieczór przed egzaminem poświęć na naukę w 10-minutowych blokach. Badania dowiodły, że jesteśmy w stanie skupić się i przyswajać wiedzę na dowolny temat tylko przez dziesięć minut. Dlatego rób sobie przerwy, np. przejdź się po pokoju albo umyj zęby.

Oczyść, poświęć i naładuj mocą – w imię powodzenia – długopis, którego będziesz używać na egzaminie następnego ranka. Tylko nie zapomnij go zabrać na egzamin:)

Następnie napełnij mocą świecę – w imię pewności siebie i przytomności umysłu. Zanim zaśniesz, poproś czarne łabędzie czasu snu o pomoc w ułożeniu sobie w głowie przyswojonych podczas nauki informacji, by lepiej przygotować się do egzaminu.

Nie kładź się spać zbyt późno, wypocznij przed tym ważnym wydarzeniem, zaś rano zjedz obfite śniadanie. Naładuj mocą kubek herbaty miętowej, po czym wypij ją i wyjdź do szkoły (naukowcy twierdzą, że mięta wspomaga procesy myślowe i zapamiętywanie informacji).

POWODZENIA!

*Silver RavenWolf, Nastoletnia czarownica

Reklamy
By nastoletniaczarownica Posted in ZAKLĘCIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s