Słowo o książce SŁONECZNY KATAKLIZM

Jesteśmy dziećmi Gai – Matki Ziemi, która tętni życiem na lądzie i w wodach, karmi i wychowuje swoje potomstwo, oraz Sola – Ojca Słońce, który swoją energią wspomaga rozwój naszego życia i dodaje mu energii; jest on odpowiedzialnym mężczyzną, troszczącym się o dobrobyt swoich pociech.

Jednak od tego, jak przebiegają relację naszych rodziców, zależą też nasza historia, codzienne życie oraz przyszłość. A trzeba sobie uświadomić, że związek Gai i Sola jest iście burzliwy. To coś na kształt romansu, sacrum i profanum. Ich miłość 10-12 tys. lat temu była nawet na tyle gorąca, by stopić epokę lodowcową.

Obecnie, na lata 2012-2013 przypada najwyższa aktywność słoneczna, czas największych burz słonecznych. Jeśli nie poczynimy odpowiednich przygotowań, by uchronić ziemską atmosferę, sieci energetyczne czy infrastrukturę jądrową, ojciec spali własne dzieci!

Słoneczny kataklizm to wstrząsający zapis cyklów aktywności słonecznej i ich wpływu na historię Ziemi. A jej autor Lawrence E. Joseph nie daje prostej recepty na rozwiązanie problemu słonecznych wybuchów. Tym razem musimy wykazać się sami – powinniśmy wykorzystać dostępne nam technologie oraz własną kreatywność. W przeciwnym wypadku czeka nas zagłada. Rodzice pozbędą się bowiem tych, którym dali życie, i stworzą kolejne istoty. Proces ewolucyjny będzie więc trwał nadal. Ale już bez nas.

Więcej informacji na www.SlonecznyKataklizm.pl

Reklamy
By nastoletniaczarownica Posted in MAGIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s