Oczyszczanie energetyczne

Przygnieceni obowiązkami dnia codziennego, stresującym życiem, narzekaniem ludzi, mamy czasem ochotę zniknąć – choćby na chwilę, po to, aby zregenerować siły oraz oczyścić swój umysł i aurę. Istnieje na to prosty sposób – posłużcie się zmęczonymi umysłami i skorzystajcie z mocy swojej wyobraźni. Metoda polega bowiem na wizualizacji wodospadu, a więc swobodnie, pionowo spadającej wody. Opierając się na tym wyobrażeniu, poczujecie, jak wasze myśli uwalniają się od krępujących ich więzów, a poziom stresu gwałtownie spada.

Wystarczy, że zamkniecie oczy, odprężycie ciało, a oczami wyobraźni powędrujecie tam, gdzie ciepłe promienie słoneczne będą ogrzewać twarz i ciało. Wyobraźcie sobie, jak słońce wnika w twoje serce, napełnia je spokojem, radością i szczęściem. Rozejrzyjcie się wokół i dostrzeżcie nasyconą zielenią trawę, cudowne, wielobarwne kwiaty, radosny świergot ptaków. Zobaczcie przed sobą wodospad – piękny, krystalicznie czysty, migocący. Usiądźcie pod nim, napawajcie się jego widokiem. Potem wejdźcie do tej nęcącej wody – poczujcie to orzeźwienie, świeżość i nieskazitelność. Zmyjcie z siebie troski całego dnia, spójrzcie, jak życiodajna woda usuwa z waszego ciała i duszy negatywne wpływy i napięcia.

To, jak długo pozostaniecie pod wodospadem, zależy tylko od was i waszych potrzeb.  Mogą to być zarówno dwie minuty, jak i kilka godzin. Będziecie wiedzieli, kiedy ukończyć tę wizualizację, gdyż poczujecie w sobie regenerującą siłę i moc oczyszczania tak wielkie, że – pełni energii i chęci do życia – z ochotą wrócicie do domu.

*CzaroMarownik 2013

Reklamy
By nastoletniaczarownica Posted in MAGIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s