NAJWIĘKSZY SEKRET LUDZKOŚCI :)

Czy istnieją istoty pozaziemskie? Te złe, straszne, wręcz przerażające?

Wielki skandalista amerykański – David Icke – stanowczo twierdzi, że tak! Dopóki nie odkrył przed światem swojej szokującej teorii spiskowej dziejów, był dziennikarzem sportowym. Ale gdy przedstawił opinii publicznej swoje badania, wyśmiano go, obrzucono jajkami i wyrzucono z medialnej grupy.

Co takiego ujawnił, że trzeba było go odsunąć od fleszów? „Światem rządzą Reptilianie – gadzia rasa z niższego czwartego wymiaru. Zajmują główne pozycje pozornej władzy na świecie – są królami, królowymi, prezydentami, premierami rządów, ministrami, kierują globalnymi ośrodkami politycznymi, biznesu, bankowości, wojska i mediów. Umieszczają niczego nieświadome społeczeństwo w mentalnych więzieniach, zaciskając je w pęta religii i oficjalnej wersji nauki pod tytułem „ten-świat-to-wszystko-co-istnieje”. Urządzają polowania na ludzi, gwałcą kobiety i dzieci, budują zbiorowe groby… Mają obsesję na punkcie starożytnych symboli i rytualnych rzezi”.

Trudno powiedzieć, czy wszystko, co pisze Icke, jest prawdą. Na pewno warto poznać jego teorię i wyczulić zmysły na pewne zachowania tych, którzy są u władzy.

Ja już nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam tę książkę:)

Reklamy
By nastoletniaczarownica Posted in MAGIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s